Detekce nečistot na automobilových senzorech

Společnost VALEO zve studenty 30.3.2021 na online událost na téma Detekce nečistot na automobilových senzorech.

Prosím, pokud se chcete zúčastnit, zaregistrujte se na https://www.technicalevenings.cz/aktualni-akce/

Jak zjistit, že jsou na autě špinavé senzory? Algoritmy pro detekci přítomnosti blokujících prvků - automobilový radar a kamera. Stalo se Vám už, že auto zobrazilo zprávu podobnou této: „Adaptivní tempomat je vypnutý, radar je blokován“? Už jste přemýšleli o tom, jak důležité je mít v autě správně fungující senzory, které se starají o adaptivní tempomat, varování před vybočením z jízdního pruhu nebo jiné chytré funkce? A jak důležité to může být pro budoucí autonomní vozidla, která už nebudou potřebovat řidiče za volantem?

Přijďte, zaposlouchejte se a diskutujte o tom, jak důležité systémy pro detekci blokování mohou být.

Odkaz na online live vysílání obdržíte do Vaší e-mailové schránky.