2. kolo podávání přihlášek ke studiu spuštěno

Druhé kolo podávání přihlášek ke studiu v bakalářských a magisterských programech Technické fakulty začne 6. května 2022 ve 12:00 h a podat přihlášku bude možné až do 15. července 2022. Podmínky přijímacího řízení na TF byly upraveny a přijímací zkouška je prominuta všem uchazečům, na základě nařízení děkana č.9/2022. K zápisu ke studiu stačí předložit maturitní vysvědčení (pro bakalářské studijní programy) nebo bakalářský diplom a přílohu k diplomu (pro magisterské studijní programy).

Podmínky druhého kola přijímacího řízení byly upraveny na základě Nařízení děkana č. 11/2022 (Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení) a Nařízení děkana č. 9/2022 (Změna podmínek přijímacího řízení), viz soubory v příloze.

Přihlášku lze podat ZDE