Podání přihlášky ke studiu

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - TECHNIK SPECIALISTA

 

Základní předpoklady (v závislosti na konkrétní pozici)

Velmi dobrá znalost HW i SW problematiky zejména v oblastech OS Windows (Linux výhodou), počítačové sítě, síťové protokoly, Internet.

Velmi dobré znalosti v některé z následujících oblastí a širší přehled ve zbývajících: radiotechnika, komunikační systémy, kamerové systémy, EZS, ochrana a obrana proti bezpilotním leteckým prostředkům, přenos dat a informační bezpečnost.

Anglický jazyk včetně technické oblasti.

Iniciativní a kreativní přístup při hledání nových řešení i při rozvíjení vlastních schopností.

Schopnost týmové práce.

Časová flexibilita.

Činnost na uvedených pozicích je vykonávána v rámci služebního poměru příslušníka Policie České republiky dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.

Místo služebního zařazení:

Praha

 

Předpokládaný nástup:

dle výběrových řízení

 

V případě zájmu o tuto náročnou a zajímavou práci v profesionálním kolektivu nás kontaktujte na tel. 974 835 758.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.