Dlouhodobá brigáda na IT oddělení

Nabídka odborné praxe

Na pozici

Dlouhodobá brigáda na IT oddělení

Nabízíme dlouhodobou odbornou brigádu na oddělení IT podpory. Práce je vhodná pro VŠ studenty technických oborů, kteří chtějí získat odbornou praxi.

Pracovní náplní 1st level junior support IT je podpora a rozvoj IT služeb pro společnosti LINET Group (dále jen LGSE). Spolupráce s 2nd level support IT ohledně podpory uživatelů a provozu service desku a hotline.

Co u nás budete dělat?

• Zajišťovat dostupnost svěřené části IT služeb pro koncové uživatele
  • Rozvoj svěřené části IT služeb v rámci skupiny
  • Plnění požadavků uživatelů (hotline, servicedesk, řešení SW a HW problémů koncových uživatelů LGSE)
  • Podpora uživatelů skupiny včetně konzultační činnosti
  • Komunikace s uživateli LINET Group a dodavateli v češtině nebo angličtině

Co očekáváme?

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru (i probíhající) a orientace v IT
  • Úroveň angličtiny B1 dle evropského jazykového rámce
  • Znalost operačních systémů Windows (7, 8, 10) a Windows Server (2008, 2012, 2016)
  • Znalost virtualizační platformy (VMware)
  • Výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • Organizační schopnosti a svědomitost, systematičnost
  • Schopnost argumentace a samostatnost, smysl pro sebekontrolu
  • Zvládání komunikace s interními a externími zákazníky společnosti

Co nabízíme?

• Pracovně-právní vztah: Dohoda o pracovní činnosti nebo Dohoda o provedení práce
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Pracovní doba: Minimálně: 3 dny v týdnu 3 hodin denně, lze nakombinovat i jinak
  • Možnost profesního růstu a také možnost rozšíření pracovního úvazku
  • Vyděláte si nějaké peníze a užijete si zaměstnanecké benefity:-)

V případě oboustranné spokojenosti možnost spolupráci prohloubit.
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi životopis: jana.krblichova@linet.cz . Detaily probereme při osobním setkání v Linetu.

Jana Krblichová
jana.krblichova@linet.cz