Den otevřených dveří

V tomto termínu si bude možné prohlédnout nejen unikátní kampus ČZU, ale zblízka vidět špičkové laboratorní přístroje, navštívit učebny i posluchárny. Zástupci vedení fakulty budou prezentovat studijní možnosti a odpovídat na dotazy přítomných. Na neformální diskuse se zájemci o studium se těší i současní studenti, kteří také budou návštěvníkům pomáhat při orientaci na fakultě. Ve foyer fakulty budou pro uchazeče připraveny materiály s informacemi o studiu, přijímacích zkouškách a přípravných kurzech.

Prezentace nabizených studijních programů Technické fakulty proběhne v posluchárně MI. Po diskusi bude následovat komentovaná exkurze po vybraných pracovištích fakulty, kterou zajistí studenti fakulty a pedagogičtí pracovníci jednotlivých kateder.

Program dne otevřených dveří: PÁTEK 23.3.2018

8:00 Začátek Dne otevřených dveří

9:00, 12:00 a 14:00 Základní informace o studiu a představení jednotlivých studijních oborů formou prezentace v posluchárně MI (cca 40 minut)

9:40 – 15:30 Exkurze do vybraných laboratoří a učeben – vždy po skončení prezentace v posluchárně MI

8:00 - 16:00 Osobní setkání s pedagogy a studenty fakulty ve vestibulu fakulty (informační stánek ve vestibulu spojovací chodby)

 

 

DOPROVODNÝ PROGRAM 

 Prezentace projektu studentské formule, prezentace robotického týmu KZS TF, prezentace výsledků výzkumné činnosti fakulty.

 

Soubory ke stažení