Podání přihlášky ke studiu

2. kolo podávání přihlášek ke studiu spuštěno

Druhé kolo podávání přihlášek ke studiu v bakalářských a magisterských programech Technické fakulty začne 6. května 2022 ve 12:00 h a podat přihlášku bude možné až do 15. července 21. července 2022. Podmínky přijímacího řízení na TF byly upraveny a přijímací zkouška je prominuta všem uchazečům, na základě nařízení děkana č.9/2022. K zápisu ke studiu stačí předložit maturitní vysvědčení (pro bakalářské studijní programy) nebo bakalářský diplom a přílohu k diplomu (pro magisterské studijní programy).

Podmínky druhého kola přijímacího řízení byly upraveny na základě Nařízení děkana č. 11/2022 (Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení) a Nařízení děkana č. 9/2022 (Změna podmínek přijímacího řízení), viz soubory v příloze.

 Přihlášku lze podat ZDE

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.