Stipendia pro magisterské a doktorské studenty ČZU do Peru

Národní univerzita v Ucayali, která se nachází v peruánské části Amazonie, nabízí daná stipendia výhradně studentům České zemědělské univerzity v oboru lesnictví či zemědělství se zvláštním zaměřením na agroforestrii.

Přihlášení uchazeči budou v případě potřeby pozváni na výběrové řízení, které proběhne formou pohovoru ve španělštině a posouzení předložené dokumentace. Poté budou nominace vybraných uchazečů postoupeny peruánské straně, která ve věci udělení stipendia vydá konečné rozhodnutí.