DEN TECHNOLOGICKÝCH TRENDŮ 2023

Česká technologická platforma pro zemědělství ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou a Technickou fakultou si Vás dovolují pozvat na workshop DEN TECHNOLOGICKÝCH TRENDŮ 2023
Termín: 20. 9. 2023, 9:30–16:00
Místo konání: Technická fakulta ČZU v Praze, Kruhová hala, Kamýcká 129, 165 00 Praha - Suchdol
PROGRAM:
• Legislativa UAV – Ing. Jiří Beran (ÚCL)
• Multispektrální snímkování pomocí dronu – František Hanzlík (Geotronics Praha, s.r.o)
• Letecké měřické snímkování, Ortofoto ČR a ZABAGED® -výškopis – Mgr. Jana Volná (Zeměměřický úřad)
• Technologické trendy John Deere – Ing. Jaroslav Pinkas (STROM Praha, a.s.)
• Zpracování dat v zemědělském podniku – Ing. Vlastimil Voda (P&L, spol. s r. o.)
• Pohled na precizní zemědělství z praxe – Ing. Josef Čejka (ZD Dolní Újezd)
• Možnosti a limity radarových satelitních snímků v rámci monitorování zemědělských plodin – Ing. Lukáš Tůma, Ph.D. (Big Terra Alpha, s.r.o.)
• Možnosti využití pilotovaných letadel v zemědělství – Pavel Urban (Agroair, s.r.o.)
• Autonomní řízení dronů – Robotický team SPŠE Ječná (SPŠE Ječná)
Registrace: na e-mailu: kumhalova@tf.czu.cz
Workshop je pořádán za podpory Ministerstva zemědělství při České technologické platformě pro zemědělství.
Workshop je spolupořádán s podporou projektu NAZV QK22010014.