Letní semestr na University of Wisconsin-Madison

Přihláška do výběrového řízení na studijní pobyt v USA

Erasmus+ mobility studentů 2024/2025

Je nejvyšší čas přihlásit se na Erasmus a vystudovat semestr v zahraničí!

Výsledky testu z českého jazyka 26.8.

Dne 26. 8. 2024 se na Technické fakultě konala přijímací zkouška z českého jazyka.

Imatrikulace nově přijatých studentů prezenční formy do bakalářských studijních programů

Imatrikulace nově přijatých studentů do 1. ročníků bakalářských studijních programů prezenční formy studia se koná 23. 9. 2024 v prostorách auly ČZU.

Omezení úředních hodin studijního oddělení TF - září

Úřední hodiny SO budou zrušeny 19.9.2024 a 26.9.2024 z důvodu zápisu do studia a školení.

Staň se ambasadorem ČZU

Buď buddy i ty a pomoz nám přivítat zahraniční studenty v novém semestru.