Aktuality - mezinárodní vztahy

Erasmus+ mobility studentů 2024/2025

Je nejvyšší čas přihlásit se na Erasmus a vystudovat semestr v zahraničí!

SDU International Summer School 2022

Přihlaste se na SDU International Summer School 2022, která se bude konat v Dánsku.

Online Info Session for VKI Academic Programs

Online informační schůzka pro VKI Academic Programs, 12., 18 a 20. května 2021, vždy od 13:00.

Science Camp v Indonésii 2020

Přijďte na informační schůzku ve středu 4. března 2020 v místnosti M54/3 na Technické fakultě.

Vycestuj s Technickou fakultou

Informace o možnostech výjezdu na zahraniční stáž či studijní pobyt získáte na Oddělení mezinárodních vztahů TF.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA LŠ V INDONÉSII 2019

Vvýběrové řízení na letní školy proběhne 15.3.2019 od 9.00 pro doktorandy a od 10.00 pro ostatní studenty.

Infoschůzka k LŠ v Indonésii 2018

Informační schůzka k indonéské Letní škole pořádané TF

Zájezd na veletrh AGRITECHNICA 2017

Pojeďte s námi na největší výstavu zemědělské techniky v Evropě!

Erasmus+ funguje výborně

Účast v projektu Erasmus+ je završena závěrečným hodnocením, které odráží celý průběh mobilit od přípravy výjezdu, přes zabezpečení pobytu až po zhodnocení jeho přínosu.

Výjezd na ERASMUS v LS 2016/2017

Poslední šance pro výjezd ještě v letošním akademickém roce.

Intenzivní kurz angličtiny úrovně B2

Milí studenti,

potřebujete se zlepšit v angličtině? Chcete v rámci Erasmu+ vycestovat do zahraničí?

Přijďte na intenzivní kurz angličtiny úrovně B2 (30 vyučovacích hodin), obdržíte i certifikát o účasti.

Termín: 23. 5. - 27. 5. 2016

cena: 2800 Kč (stačí zaplatit na první hodině 23. 5. 16)

kde: bude upřesněno

Přihlaste se emailem na Laputkova@pef.czu.cz

PhDr. Mgr. Lenka Kučírková, Ph.D.
vedoucí katedry jazyků

Erasmus+ dal ČZU jedničku

Účastníci programu Erasmus z řad studentů i zaměstnanců, kteří vyjížděli do zahraničí z ČZU nebo naopak přicházeli studovat na ČZU, hodnotili tyto pobyty velmi pozitivně.

Mezinárodní výzkumné projekty společnosti Canon

Společnost Canon nabízí mezinárodní výzkumné projekty pro evropské vědecké pracovníky, kteří mají zájem o cestu do Japonska a pro japonské vědecké pracovníky, kteří mají zájem o práci v Evropě.