ČZU uspořádala čtvrtý ročník Zahradní slavnosti

Prohlídky fakult, zábava pro děti i setkání absolventů. Čtvrtý ročník Zahradní slavnosti nejen pro absolventy a přátele ČZU nabídl rozmanitý program.

Akce se uskutečnila v sobotu 22. června od 10:30 do 22 hodin. Dopoledne bylo vyhrazeno fakultám. Každá z nich si tak připravila bohatý program, v podobě prohíldek, výstav, besed a podobně. Odpoledne poté bylo rušno zejména u Kruhové haly. Program odstartoval ve 14 hodin proslovem rektora a děkanů fakult. Kromě hudebního progamu v podání Kapely Pilot, Queenmania a Jakuba Děkana byly k dispozici také trh s fakultními stánky, univerzitními prodkuty, jako je víno či pivo, a dětská zóna. Na malé návštěvníky tak čekalo vystoupení kouzelníka, divadlo či malování na obličej. Celodenní program poté zakončila after party v Klubu C.
Součástí akce bude také setkání absolventů univerzity po 50 letech.

Podrobné informace objevíte na webu Klubu absolventů či na stránkách jednotlivých fakult.