Podání přihlášky ke studiu

Den otevřených dveří 2024

V pátek 22. 3. 2024 se na Technické fakultě uskuteční den otevřených dveří pro všechny zájemce o studium v akademickém roce 2024/2025. Přijďte se podívat na univerzitní areál, zázemí a vybavení fakulty a získejte důležité informace o studiu na Technické fakultě.

Začátky prohlídek na Technické fakultě budou začínat úvodní prezentací proděkana o možnostech studia na Technické fakultě, a to od 9:00, 11:00 a 13:00 v posluchárně M I. Ve vstupních prostorách Technické fakulty bude připravená studentská formule CZU Prague Formula Racing, stánek polních robotů KZS, Dron Team a  zajímavé ukázky KEA a mnoho dalšího.

Během návštěvy Technické fakulty bude možné klást dotazy a diskutovat i se současnými studenty TF.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.