Podání přihlášky ke studiu

Den otevřených dveří - listopad 2022

Začátky prohlídek na Technické fakultě budou probíhat od 9:00, 11:00 a 13:00, a to vždy v posluchárně TF úvodní prezentací o možnostech studia na Technické fakultě. Po prezentaci bude následovat prohlídka laboratoří jednotlivých kateder.

Ve vstupních prostorách Technické fakulty bude připravená studentská formule CULS Prague Formula Racing a měření reakční doby, výstavka prototypové laboratoře Prolab, ukázka 3D tisku a různých materiálových produktů KMST, ukázka průmyslové automatizace, IoT, FV, 3D sken, plantograf KEA a další.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.