Konference a odborné kurzy ČSPÚ na TF

Česká společnost pro údržbu pořádá i tento rok mezinárodní konferenci a řadu odborných kurzů zaměřených na vzdělávání a výcvik odbornosti a způsobilosti pracovníků v údržbě. Do kurzů a seminářů je zapojena řada pedagogů z Technické fakulty.

Konference ÚDRŽBA 2022 – termín 14.9. – 15.9.2022

- konferenci udělili záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu, Svaz průmyslu a dopravy a Sdružení automobilového průmyslu.

Vzdělávání pracovníků údržby v akreditovaných kurzech

MISTR ÚDRŽBY 2022

MANAŽER ÚDRŽBY 2022

TECHNIK ÚDRŽBY 2022