Nastup do Trainee programu Škoda Auto

• ŠKODA Business Trainee je roční mezinárodní program s ekonomickým zaměřením.
  • ŠKODA Tech-Trainee program je příležitostí pro absolventy vysokých škol s technickým zaměřením, které zajímá především elektromobilita.

• Provedeme tě stavbou auta od jeho vývoje přes výrobu až ke kontrole kvality
  • Vyzkoušíš si práci na různých technických projektech po celý rok
  • Poznáš technologie budoucnosti, na které si jinde nesáhneš
  • Tvůj mentor ti bude po ruce a pomůže ti růst