Podání přihlášky ke studiu

Nový studijní program Precizní zemědělství

Pokud jste nadšení pro moderní zemědělství a chcete se podílet na jeho budoucnosti, přihlaste se do našeho nově akreditovaného magisterského studijního programu "Precizní zemědělství" a začněte svou cestu k úspěšné kariéře ve významném odvětví. Přihlaste se ke studiu a buďte součástí nového pohledu na zemědělství!

Tento program nabízí unikátní příležitost pro studenty získat hlubší porozumění a praktické dovednosti v oblasti moderního a efektivního zemědělství. Studenti se seznámí s nejnovějšími metodami a postupy v oblasti zemědělského inženýrství, automatizace, geoinformatiky, analýzy dat a senzoriky, které umožňují precizní řízení zemědělských procesů. Během studia se studenti seznámí s koncepty a principy precizního zemědělství, včetně použití dronů a satelitních technologií pro monitorování pozemků a růstu plodin. Naučí se využívat sofistikované softwarové nástroje pro analýzu a vizualizaci dat, které jim umožní přesné stanovení hnojení, zavlažování a ochranu rostlin.

V loňském roce akreditovaný magisterský studijní program "Precizní zemědělství" poskytuje studentům příležitost pracovat s odborníky z praxe a získat praktické zkušenosti prostřednictvím stáží a projektů ve spolupráci se zemědělskými podniky i výzkumnými institucemi. Studenti budou mít přístup k moderním laboratořím a technologiím, které jim umožní rozšířit praktické zkušenosti.
Absolventi studijního programu "Precizní zemědělství" budou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které jsou důležité pro kariéru v oblasti zemědělství, agroinženýrství, výzkumu a vývoje, poradenství nebo řízení zemědělských podniků. Budou schopni přispět k udržitelnému rozvoji zemědělství a využívat moderní technologie k efektivnímu využívání zdrojů, snižování environmentálního dopadu při udržení produkčního potenciálu zemědělské výroby.

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.