Podání přihlášky ke studiu

Prominutí přijímacích zkoušek

Přijímací zkoušky budou prominuty uchazečům do bakalářských a magisterských studijních programů vyučovaných v českém jazyce.

Podle nařízení děkana TF č. 9/2022 o změně podmínek přijímacího řízení do akademického roku 2022/2023 dochází k následujícím změnám:

  1. Přijímací zkoušky budou prominuty všem uchazečům do bakalářských studijních programů vyučovaných v českém jazyce, kteří řádně podali přihlášku a nejpozději při zápisu ke studiu předloží maturitní vysvědčení. Výsledky jednotlivých předmětů maturitní zkoušky tak nebudou rozhodujícím kritériem pro prominutí přijímací zkoušky.
  2. Přijímací zkoušky budou prominuty všem uchazečům do magisterských studijních programů vyučovaných v českém jazyce, kteří řádně podali přihlášku a nejpozději při zápisu ke studiu předloží diplom prokazující úspěšně ukončené bakalářské (případně magisterské) studium. 
  3. Cizí státní příslušníci (s výjimkou občanů Slovenské republiky), kteří se ucházejí o studium ve studijních programech s výukou v českém jazyce, musí složit zkoušku z českého jazyka dle podmínek přijímacího řízení na TF ČZU v Praze.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.