Promoce absolventů bakalářského a magisterského studia TF - ZRUŠENO!

Vážené absolventky, Vážení absolventi,

s politováním musím oznámit, že se letošní slavnostní promoce dne 25.9.2020 neuskuteční. Důvodem ke zrušení plánované akce je nepříznivá epidemiologická situace způsobené pandemií onemocnění Covid-19, kdy dochází k rychlému nárůstu nakažených a neustálým změnám hygienických opatření. V této situaci tak nejme schopni zajistit důstojný průběh slavnostní promoce, kterou byste jistě rádi sdíleli se svými rodiči, příbuznými či přáteli.

Vím, že osobní prožitek slavnostní promoce nemůže nic plně nahradit a proto si nemyslete, že Vás z fakulty vypustíme do světa bez možnosti ji prožít. Dovolím si předpokládat, že duben 2021 by mohl být vhodným termínem pro uspořádání Vašich promocí, kterých se budou moci zúčastnit všichni Vaši blízcí bez omezení. Termín a harmonogram promocí bude zveřejněn minimálně s měsíčním předstihem.

Na druhou stranu chápu, že potřebujte míti v ruce doklad o dosaženém vzdělání již nyní a proto budete mít možnost si diplom vyzvednout od 22.9.2020 v úředních hodinách na studijním oddělení TF u referentky, ke které jste patřili v průběhu studia.

Děkuji Vám za pochopení a přeji hodně úspěchů v osobním i profesním životě

doc. Ing. Jiří Mašek, Ph.D.

děkan Technické fakulty ČZU v Praze