Podání přihlášky ke studiu

Průvodce nového studenta 2022

První dny na akademické půdě budou jistě hektické. Zaměstná vás shánění potřebných záležitostí ke studiu, jako je studentská karta, menza, skripta, kolej, hledání té správné posluchárny, laboratoře či studovny. To vše a ještě více odpovědí na většinu otázek spojených s prvními dny na naší univerzitě najde právě v Průvodci nového studenta. Níže si můžete stáhnout Průvodce v elektronické verzi ve formátu PDF.

Za celý tým Technické fakulty přejeme našim novým kolegyním a kolegům úspěšné vykročení do studia a vítáme je v naší akademické obci.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.