Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě sponzorský vůz

Automobilka Škoda Auto zapůjčila k užívání Technické fakultě na rok nový vůz Kodiaq. Fakulta vůz využije v rámci operativní dopravy a současně bude zapojen i do výukového procesu.

„Musím poděkovat firmě Škoda Auto za dlouhodobou podporu Technické fakulty. Spolupráce s automobilkou funguje na vynikající úrovni, ať už se jedná o podporu studentských projektů, nabídku stáží a dlouhodobých praxí pro studenty, spolupráci ve výzkumu i podporu pedagogického procesu formou modelů vozidel či jejich částí,“ řekl při převzetí vozu děkan Technické fakulty doc. Mašek.

Technická fakulta spolupracuje s automobilkou Škoda Auto, mnoho absolventů fakulty je v automobilce zaměstnáno a řada studentů využívá nabídek dlouhodobých stáží při studiu. Ve fakultní Radě pro spolupráci s praxí má automobilka vždy svého zástupce. Škoda Auto se pravidelně účastní Veletrhu pracovních příležitostí a odborníci se pravidelně zapojují do pedagogického procesu formou vyzvaných, specializovaných přednášek spojených s problematikou automotive.