ŠKODA UNI.Space předán k užívání Technické fakultě

V hlavní budově Technické fakulty byl v úterý 5. října slavnostně otevřen prostor ŠKODA UNI.Space. Studenti se tu mohou setkávat, tvořit, pracovat na společných projektech i relaxovat. Česká zemědělská univerzita v Praze je pátou univerzitou v České republice, kde společnost ŠKODA AUTO víceúčelovou zónu pro studenty vytvořila. Společnost ŠKODA AUTO dlouhodobě patří k důležitým průmyslovým partnerům Technické fakulty. Studentům poskytuje možnosti stáží nebo motivační programy, zajišťujě modely a vozidla pro výuku a s fakultou spolupracuje také v oblasti vědy a výzkumu. Relaxační prostor, který vybudovala na naší fakultě, zatraktivní a zpříjemní prostředí, kde studenti tráví spoustu času,

Prostoru dominuje modulární sestava sedací souprava s 98% recyklovanými potahy, což podle zástupců Škoda AUTO vyjadřuje respekt společnosti k využívání obnovitelných zdrojů a šetrnost k životnímu prostředí. Design vytvořilo studio Koncept 6 production v industriálním duchu s akcentem na street art.