Podání přihlášky ke studiu

Technická fakulta obhájila mistrovský titul Sportovních her zaměstnanců ČZU pro rok 2024

Nejen vědou, i sportem a zábavou živ je člověk. Tato filozofie se na České zemědělské univerzitě naplňuje nejméně jednou v roce. Už více než dvacet let se pokaždé uprostřed května po ránu zaplní sportovní areál akademiky a zaměstnanci univerzity a lesní rohy slavnostním troubením zahájí Sportovní hry zaměstnanců ČZU. Letos s datem 16. května. V jednotlivých disciplínách mezi sebou tradičně zápolí zástupci fakult, Rektorátu a letos také univerzitního podniku Lesy ČZU. Ze sportovních odvětví jsou zde zastoupeny malá kopaná, volejbal, tenis, stolní tenis, plavání a pétanque. 

„V soutěžních sportech jsme letos zaznamenali nejvyrovnanější boj o celkové prvenství a zisk poháru. O celkovém vítězi rozhodovaly minimální rozdíly a do posledního utkání nebylo jasno. Porážkou Rektorátu ve finále fotbalového turnaje nakonec zvítězila Technická fakulta a tím obhájila loňský primát před družstvy Provozně ekonomické fakulty a Rektorátu, která na druhém a třetím místě získala stejný počet bodů těsně za vítězem. Ze sedmi sportů potom dvě vítězství připadla týmům PEF, Rektorátu a FLD, jedno vítězství ukořistila Technika,“ hodnotí sportovní zápolení Dušan Vavrla.

 Děkujeme všem kolegyním a kolegům za reprezentaci Technické fakulty a obhajobu prvenství!

Kompletní přehled výsledků: Technická fakulta je i v roce 2024 královnou Sportovních her zaměstnanců ČZU, obhájila mistrovský titul - Česká zemědělská univerzita (zivauni.cz)

 Foto: Petr Zmek

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.