Podání přihlášky ke studiu

Výzva k podávání přihlášek k návštěvě pracoviště Joint Research Centre Ispra pro mladé vědce

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) tímto vyhlašuje veřejnou výzvu k podávání přihlášek na obsazení 8–10 míst pro 2–3denní návštěvu pracoviště Společného výzkumného střediska (Joint Research Centre, JRC) v italské Ispře.
JRC je interní vědecký útvar Evropské komise. Poskytuje jí nezávislé vědecké poradenství opírající se o důkazy a přispívá tak k tvorbě politik EU. JRC Ispra představuje třetí největší pracoviště Evropské komise věnující se nejenom jadernému výzkumu (jaderné zabezpečení, nešíření jaderných zbraní apod.), ale také výzkumu nejaderné povahy (udržitelné zdroje a doprava, vesmír, bezpečnost, migrace, zdraví a ochrana spotřebitele, energetika, změna klimatu, růst a inovace)

Termíny:
Přihlášky se přijímají jedním z níže uvedených způsobů do 30. června 2022.
Předpokládaný termín návštěvy pracoviště JRC Ispra: září–prosinec 2022.
Délka trvání návštěvy: 2–3 dny.

Více informací naleznete na:
Výzva k podávání přihlášek k návštěvě pracoviště Joint Research Centre Ispra pro mladé vědce, MŠMT ČR (msmt.cz)

Oddělení projektů TF

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.