JUNIORNÍ POZICE VE ŠKODA IT

Máš rád, když všechno běží hladce a plynule? Věříš, že v informacích je síla a skrytý potenciál? Hledáme parťáka – schopného juniora, který se bude starat o Knowledge Management v našem infrastrukturním týmu ve ŠKODA AUTO IT.

Co u nás budete dělat?

• Ladit proces Knowledge MNGMT – ve sdílení informací a efektivitě je síla
  • Komunikovat s garanty a klíčovými uživateli našich aplikací vstříc spatné vazbě
  • Vyhodnocovat a zpracovávat feedbacky od uživatelů IT služeb
  • Designovat a automatizovat reporty vstříc vyšší kvalitě IT služeb
  • Komunikovat se zahraničními kolegy ohledně nových funkcionalit, možností a vizí
  • Spolupracovat na inovačních projektech v rámci ŠA IT

Co musíte vědět, znát, umět?

• Být studentem či absolventem vysoké školy (IT, elektrotechnika, telekomunikace)
  • Být komunikativní, systematický a rovněž oceníme chuť se spolehlivého člověka, kterému lze důvěřovat
  • Mít znalost angličtiny na úrovní jednání se zahraničními kolegy a uživateli

Co od nás získáte?