Podání přihlášky ke studiu

Milan Kovařík

 1. Jaký byl Váš nejoblíbenější předmět na TF?
  Tělocvik a kulečník na Céčku se asi nepočítá, takže potom určitě Stavba a provoz strojů.

 2. V čem je podle Vás studium na TF zajímavé?
  Není, respektive za doby mého studia nebylo zaměřeno výhradně na techniku, ale v rámci celé ČZU i na jiné, netechnické předměty.

 3. Jaká je nyní Vaše náplň práce?
  Zastávám pozici výkonného ředitele zemského výboru EPAL pro ČR a SR. V rámci vlastní společnosti Safety Partners s.r.o. se zabývám odbornou způsobilostí osob v rámci bezpečnosti práce a požární ochrany na stavbách.

 4. Jak jste se dostal k tomu, co teď děláte?
  Na pozici ředitele zemského výboru EPAL jsem se dostal vlastně náhodou. Byl jsem osloven personální agenturou. Bezpečností práce se zabývám asi proto, že je to svým způsobem rodinná tradice.

 5. Pracoval jste také během studia na TF? Čím jste se zabýval?
  Dlouhodobě jsem na fakultě nepracoval. Vždy se jednalo o příležitostné a krátkodobé akce.

 6. Jaký je Váš vztah k sociálním sítím?
  Vztah k sociálním sítím mám velmi pozitivní, ale jsem si pochopitelně vědom všech možných rizik, které toto prostředí přináší.

 7. Facebook nebo Instagram?
  Rozhodně Facebook.

 8. Máte nějaký vzkaz pro studenty TF?
  Až z odstupu pochopíte, jak skvělá je to škola.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.