Den otevřených dveří - listopad 2022

Začátky prohlídek na Technické fakultě budou probíhat od 9:00, 11:00 a 13:00, a to vždy v posluchárně TF úvodní prezentací o možnostech studia na Technické fakultě. Po prezentaci bude následovat prohlídka laboratoří jednotlivých kateder.

Ve vstupních prostorách Technické fakulty bude připravená studentská formule CULS Prague Formula Racing a měření reakční doby, výstavka prototypové laboratoře Prolab, ukázka 3D tisku a různých materiálových produktů KMST, ukázka průmyslové automatizace, IoT, FV, 3D sken, plantograf KEA a další.